Węzeł zaworu magnetycznego typu Danfoss 018F6701 BE AC 230V 50Hz BE230AS
Kod zamówienia: 018F6701, 018F6702, 018F6703, 018F6715, 018F6710, 018F6714, 018F6730, 018F6732, 018F6756,018F6757; typ cewki: BE024AS, BE048AS, BE115AS, BE230AS, BE240AS, BE380AS, BE024BS, BE115BS, BE220BS, BE110CS, BE230CS, BE012DS, BE024DS; napięcie: 12VDC, 24VDC, 24VAC, 110VAC, 220VAC; moc: 21VA, 10W, 18W;Złącze: Pudełko końcowe; klasa ochrony: IP67; klasa izolacyjna: H.