Cewki Danfoss typu BF z przewodem kablowym 018F6261 220 V-230 V AC
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: NINGBO, CHINY
Nazwa handlowa: BRANDO
Orzecznictwo: None
Numer modelu: BB15058555
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 200
Cena: Negocjowalne
Szczegóły pakowania: pudełka wewnętrzne, kartony, palety
Czas dostawy: Negocjacja
Zasady płatności: T/T, Paypal, Western Union
Możliwość Supply: 100 000 sztuk miesięcznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Elektromagniczna cewka zastawek chłodniczych woltaż: 24VAC, 110VAC, 220VAC
Moc: 21VA, 10W, 18W Klasa izolacji: H