Zawór elektromagnetyczny typu Danfoss EVR 40 1 5/8 cala 042H1109 042H1110
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: BRANDO
Orzecznictwo: None
Numer modelu: BRV40-158S
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5szt
Cena: Negocjowalne
Szczegóły pakowania: Pudełko wewnętrzne, karton, paleta
Czas dostawy: Negocjacja
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 000 sztuk miesięcznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Elektrozawór chłodniczy Kod zamawiania: 042H1109, 042H1110
Rozmiar portu: 1 5/8 cala (42 mm) Typ połączenia: Lut (ODF)
Funkcjonować: 2-drogowy normalnie zamknięty Woltaż: 24 V DC, 24 V AC, 110 V AC, 220 V AC