Zawór elektromagnetyczny typu Danfoss 032F1206 EVR 3 1/4'' calowy lutowany NC
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: BRANDO
Orzecznictwo: None
Numer modelu: BRV3-014S
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 5szt
Cena: Negocjowalne
Szczegóły pakowania: Pudełko wewnętrzne, karton, paleta
Czas dostawy: Negocjacja
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100 000 sztuk miesięcznie
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Elektrozawór chłodniczy Kod zamawiania: 032F1206
Rozmiar portu: 1/4 cala (6mm) Typ połączenia: Lut (ODF)
Funkcjonować: 2-drogowy normalnie zamknięty Woltaż: 24 V DC, 24 V AC, 110 V AC, 220 V AC
Materiał uszczelnienia: PTFE Materiał korpusu: Mosiądz
Aplikacja: Agregat chłodniczy, zamrażarka, klimatyzacja, chłodnica itp
Podkreślić:
Danfoss EVR 3 lutownik 1/4' 032F1206
DANFOSS Zawór magnetyczny 1/4' Evr 3
Danfoss 032F1206 EVR 3 zawór magnetyczny
Wyniki badań na podstawie niniejszego załącznika:
Pokazany jest zawór magnetyczny typu danfoss EVR 3, wielkość przycisku lutowniczego ODF 1/4 " (10 mm), zamknięty w 2 strony, napięcia 12V DC, 24V DC, 24V AC, 110V AC, 220V AC (inne napięcia mogą być dostosowane),kod zamówieniaWymóg: 032F1206.