Dom

Ningbo Brando Hardware Co., Ltd

Profil firmy
BRANDO jest jednym z wiodących producentów elektromagnesów, montażu armatury i elektrozaworu w Chinach, zlokalizowanym w głównym mieście portowym w Chinach - NINGBO, miejscu o dużej wygody wysyłki, nie tylko drogą powietrzną, ale także oceaniczną.

BRANDO ma 4800 metrów kwadratowych warsztatów i około 50 pracowników, opracowanych około 10 lat od roku 2008, koncentrując się na jakości produktów, projektowaniu, serwisie, teraz z dobrą reputacją na całym świecie i naszą roczną wartością produkcji wzrastającą corocznie o co roku, a ponadto więcej ponad 90% rocznej wartości produkcji pochodzi z eksportu produktów wysokiej jakości i najlepszej obsługi klienta. Jesteśmy przekonani, że prowadzenie firmy i marki powinno być zgodne z najwyższą jakością, najlepszą oceną i najlepszą obsługą klienta.

Zakres produktów BRANDO obejmuje cewkę elektromagnetyczną, zespół armatury elektromagnetycznej, różne zawory elektromagnetyczne, medium płynne, takie jak pneumatyczne, hydrauliczne, wodne, ciepłej wody, powietrza, pary, gazu, oleju, cieczy chemicznych i innych. Dostarczamy OEM i ODM, wszystkie produkty szeroko stosowane w motoryzacji, automatyce, przemyśle tekstylnym, pneumatycznym, hydraulicznym, systemach uzdatniania powietrza i wody i tak dalej.

Modele serii mają takie jak Q22HD, 2W, 2S, US, 2L, 223, 6014, 0311, 0927, 0955, PU220, PU225, 2P, 2V, VX2120, QX, VX22, VX31 / 32/33, ZQDF, SCG, CA , DMF, 4V100, 4V200, 4V300, 4V400, VF, VZ, EVR, itp ... Wszelkie prośby o kontakt prosimy kierować do naszego zespołu sprzedaży, odpowiemy po otrzymaniu wiadomości, e-maila lub połączenia.

Firma BRANDO jest zatwierdzona przez system ISO9001: 2008 i zarządzana przez kierownictwo 5S, z czystym środowiskiem warsztatowym i precyzyjnymi maszynami oraz ścisłą procedurą obsługi dokumentów, aby zapewnić dobrą produkcję, skrócić czas dostawy i zmniejszyć ilość odpadów, aby zadowolić wszystkich klientów na całym świecie .

Firma BRANDO wita klientów z całego świata, uczestniczymy w wystawach w wielu krajach, takich jak Ameryka, Europa, Australia, Malezja, Pakistan, Egipt, Nowa Zelandia, Polska, Niemcy, Korea, Indie, Indonezja itd. Serdecznie witamy Państwa odwiedź nasze stoisko lub naszą firmę.

Szybki podgląd produktów BRANDO:

Zobacz więcej O nas
nasza firma

W czerwcu 2008 roku tworzymy fabrykę produkującą zespół armatury elektromagnetycznej za pomocą 2 zestawów maszyny CNC i maszyny testującej. Ale w tym roku założyliśmy wielu niezawodnych klientów za granicą dzięki naszemu nastawieniu pacjentów i dobrej jakości oraz szybkiej dostawie.

W maju 2012 roku nasze typy armatury z zaworami elektromagnetycznymi rosną do ponad 200 typów. Aby sprostać wymaganiom coraz większej liczby klientów oraz aby jakość była coraz lepsza, tworzymy sklep z cewkami solenoidowymi.

W kwietniu 2014 roku wszystkie produkty działały bardzo dobrze po stronie klientów, wielu klientów staje się naszym agentem w swoich krajach.

W sierpniu 2016 r. Firma BRANDO powiększyła zespół sprzedaży i powiększyła przestrzeń produkcyjną, rozpoczęła produkcję kompletnych zaworów do zastosowania w automatycznych instalacjach przemysłowych, automatyzacji przemysłowej, przemyśle tekstylnym, pneumatycznym, hydraulicznym, systemach uzdatniania powietrza i wody i tak dalej. Ma również dobrą reputację od klientów z całego świata.

Firma BRANDO dokłada wszelkich starań, aby towary były dobrze znane, a marka znana. Czekamy na twoją wizytę i coopearte.

W maju 2019 roku , nowy etap, walka, BRANDO!

Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Ningbo Brando Hardware Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

marki : BRANDO

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 8million-9million

Rok założenia : 2008

pc Export : 90% - 100%

Website:: www.brandopneumatic.com

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Pneumatyczny zawór impulsowy na sprzedaż dobra jakość Pneumatyczny zawór impulsowy na sprzedaż dobra jakość Pneumatyczny zawór impulsowy na sprzedaż dobra jakość Pneumatyczny zawór impulsowy na sprzedaż