Dom

Ningbo Brando Hardware Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Pneumatyczny zawór impulsowy na sprzedaż
dobra jakość Pneumatyczny zawór impulsowy na sprzedaż
Opinie klientów
Ładna dostawca, szybka odpowiedź prędkości, szybki czas realizacji, wysoka jakość produktu. Mam szczęście cię znaleźć!

—— John Smith

Opóźnienie spisać komentarzy od otrzymanych towarów tydzień temu. Zawór elektromagnetyczny działa dobrze na naszym sprzęcie, dziękuję Ci dużo, przyjaciela!

—— Leo Nirva

Obsługa jest bardzo dobra firma BRANDO jest miłym towarzystwie!

—— Bob Steve

Pomógł mi wykonane trudny produkt, a także ich jakość jest bardzo dobrze, położę ci mój nowy porządek wkrótce.

—— Szczerze Wellni

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Firma BRANDO korzysta z automatycznych maszyn do cięcia, aby ciąć surowiec na kawałki, aby upewnić się, że nie ma marnotrawstwa na temat rozbieżności. A maszyna do cięcia pozwala zaoszczędzić sporo kosztów pracy, ale znacznie zwiększyła prędkość produkcji.

  Automatyczna maszyna do cięcia została zaprojektowana zgodnie z naszymi własnymi wymaganiami i została dostosowana przez samą naszą firmę.

  Przed wdrożeniem firma BRANDO bardzo dokładnie sprawdza cały surowiec, aby zapewnić funkcjonowanie produktu, przeprowadzamy kontrolę z laboratorium, wysyłając losowo otrzymany materiał. Tylko wtedy, gdy przejdziemy, wykorzystamy ten surowiec, ponieważ, jak wiemy, ma to kluczowe znaczenie dla jakości produktu.

  Firma BRANDO kupiła precyzyjne centrum maszynowe z Japonii, aby komponenty naszych produktów charakteryzowały się wysoką precyzją i ładnym wyglądem.

  Przed pakowaniem firma BRANDO sprawdza jakość, testując 100%, testuje 1 miejsce po 1 miejscu, w tym przecieki, funkcje, wygląd itp.

  Firma BRANDO korzysta z automatycznej maszyny do okablowania cewki elektromagnetycznej, aby zapewnić prawidłową szybkość i prędkość, maszyna została zaprojektowana przez samą naszą firmę.

  Spawanie i wtrysk:

  Montaż i pakowanie

 • OEM / ODM

  Firma BRANDO wykonała wiele projektów OEM dla klientów na całym świecie, otrzymując dobre potwierdzenia i potwierdzając ich ilość. Jeśli masz jakieś zapotrzebowanie na OEM, skontaktuj się z nami.

  Nasza trasa serwisowa OEM jak poniżej:

  Zapytanie o pokazanie nam próbki lub rysunku ► BRANDO ocena i wymiana pomysłów ► Klienci potwierdzają następnie wycenę BRANDO ► Po potwierdzeniu oferty klienci płacą opłatę za oprzyrządowanie lub opłatę przygotowawczą ► BRANDO zaczyna tworzyć próbki dla klientów sprawdzających i testujących

  1) Jeśli próbka nie przejdzie testu, BRANDO kontynuuje próbkę, poprawiając ją do momentu potwierdzenia próbki;

  2) Jeśli próbka zostanie potwierdzona, BRANDO sprawi, że PI dla klientów zamówi masowo, wyprodukuje według potwierdzonej próbki i rysunków.

  BRANDO w każdej chwili wita Państwa kontakt.

 • R & D
Szczegóły kontaktu
Ningbo Brando Hardware Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Brandon Bao

Tel: 86-13454729544

Faks: 86-574-83879819

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)